OBLEČTE SI ŠTÝL HARLEY®

OBLEČTE SI ŠTÝL HARLEY®

ODEVY A VYBAVENIE PRE JAZDCOV VYRÁBAME UŽ OD ROKU 1912. VIEME, ČO FUNGUJE. NA CESTE, AJ NA TRIČKU. VECI VYRÁBAME SO STAROSTLIVÝM PRÍSTUPOM KU KVALITE, KTORÝ DOKÁŽE ZMENIŤ BEŽNÚ KOŽENÚ BUNDU NA RODINNÉ DEDIČSTVO. OD FUNKČNÉHO VYBAVENIA, AKO SÚ PLÁŠTE A PRILBY PROTI DAŽĎU, CEZ PRACOVNÉ TRIČKÁ PRE MECHANIKOV AŽ PO MODERNÉ BUNDY PRE JAZDCOV A OBLEČENIE, KTORÉ VÁM UMOŽŇUJE TROCHU SI ZAJAZDIŤ, AJ KEĎ PRÁVE NIE STE NA CESTÁCH SO SVOJÍM MOTOCYKLOM – MY VÁS OBLEČIEME. VŠETKO POTREBNÉ NÁJDETE U SVOJHO PREDAJCU HARLEY-DAVIDSON®. ZASTAVTE SA U NEHO A POCÍŤTE VÔŇU KOŽE. A VYSKÚŠAJTE, V ČOM SA BUDETE CÍTIŤ DOBRE.


KOLEKCIA FXRG®

KEĎ JAZDA VYŽADUJE ODOLNÚ VÝBAVU, JE TU KOLEKCIA FXRG®. 115 ROKOV SKÚSENOSTÍ S JAZDENÍM NA MOTOCYKLOCH SA SPÁJA S OVERENÝM DIZAJNOM A NAJNOVŠÍMI TECHNOLÓGIAMI, A VÝSLEDKOM JE VYBAVENIE, NA KTORÉ SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ. JE NAVRHNUTÉ TAK, ABY STE MOHLI ZÁJSŤ ĎALEJ A MALI VÄČŠÍ KOMFORT V SEDLE AJ PRI ZMENE OKOLITÝCH PODMIENOK. PRETOŽE PODÁTE LEN TAKÝ VÝKON AKO VAŠE VYBAVENIE. VYBERTE SI DOBRE.

POZRITE SI NAJNOVŠIE RADY

VIEW BROCHURE

KOLEKCIA GENUINE MOTORCLOTHES®

IKONICKÉ VYBAVENIE A OBLEČENIE HARLEY-DAVIDSON®. KLASICKÉ, ODVÁŽNE A ODOLNÉ. BUNDY NA JAZDENIE VYROBENÉ Z NAJODOLNEJŠÍCH MATERIÁLOV, S KTORÝMI ZVLÁDNETE VŠETKO. ODOLNÝ HARDVÉR. VŠETKO, ČO POTREBUJETE – OD PRILIEB A VYBAVENIA DO DAŽĎA AŽ PO TRIČKÁ A ČIAPKY. MNOŽSTVO ČIERNEJ A ORANŽOVEJ, ABY STE SA SVETU MOHLI UKÁZAŤ V PRAVÝCH FARBÁCH. TOTO JE O SILNOM POCITE HRDOSTI.


VIEW BROCHURE

KOLEKCIA 1903

KOLEKCIA 1903 VZNIKLA Z NAŠEJ VÁŠNE PRE DVE KOLESÁ, KTORÁ SA ZRODILA PRED 115 ROKMI. GRAFIKA HARLEY-DAVIDSON INŠPIROVANÁ STARÝMI ČASMI, KTORÁ ODRÁŽA NAŠU HISTÓRIU. RUČNE ŠITÉ DETAILY. MATERIÁLY ŠPIČKOVEJ KVALITY. TOTO DEDIČSTVO SIAHA AŽ K NAŠIM KOREŇOM, ALE FUNKCIA A ŠTÝL SÚ NADČASOVÉ. TOTO JE SKUTOČNÝ ORIGINÁL STVORENÝ NA NOSENIE LEN PRE TÝCH SKUTOČNE ORIGINÁLNYCH.

VIEW BROCHURE

KOLEKCIA GARAGE

NA KOLEKCII GARAGE NIE JE NIČ KOMPLIKOVANÉ. JE JEDNODUCHÁ, ODOLNÁ A SUROVÁ. TAKÁ AKO MÁ BYŤ, KEĎŽE JE INŠPIROVANÁ PRACOVNÝM OBLEČENÍM. A TÝM MYSLÍME PRÁCU, KTORÚ ROBIA ĽUDIA S KĽÚČOM V RUKE. MÁME VŠETKO OD KOŽENÝCH BÚND A ČIŽIEM AŽ PO TENKÉ BUNDY A ŠILTOVKY.

VIEW BROCHURE

KOLEKCIA H-D® MOTO

KEĎ SME NAVRHOVALI KOLEKCIU H-D® MOTO DODALI SME JEJ MODERNÝ ŠTÝL. MÁ JEMNÉ DETAILY. ČISTÉ LÍNIE. SÚ NAVRHNUTÉ PREDOVŠETKÝM NA KOMFORTNÚ JAZDU, ALE VYZERAJÚ DOBRE AJ KEĎ PRÁVE NEKRIŽUJETE CESTY. VĎAKA SVOJMU STRIHU OBOPÍNAJÚ VAŠE TELO S ELEGANTNOU LÍNIOU, PRIČOM NEMAJÚ ZBYTOČNÉ MNOŽSTVO LÁTKY, KTORÁ BY VIALA VO VETRE. TOTO BUDE ĎALŠIA KLASIKA. URČENÁ PRE TÝCH, KTORÍ MAJÚ RADI TO, ČO BUDE ĎALEJ.

SHOP NOW

VIEW BROCHURE

Vyžaduje sa
Vyžaduje sa
Vyžaduje sa
Vyžaduje sa
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.